Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Akcesoria / Szkolenia i Instrukcje

Szkolenia i Instrukcje

Ten, kto uważa że nauka zawodu projektanat paznokci jest łatwa – napewno się myli. Zawód ten wymaga ogromnej wiedzy i praktyki aby móc się kiedyś nazwać specjalistą w tej dziedzinie, dlatego jednotygodniowy kurs szkoleniowy na pewno nie wystarczy aby nauczyć się wszystkiego co jest potrzebne. Należy nauczyć się podstaw, które są związane nie tylko ze stosowaniem różnych technik modelowania paznokci ale i również ze strukturą paznokcia, jego wzrostem, zaburzeniami wzrostu i wszystkim co jest pośrednio lub bezpośrednio związane z paznokciami. Jeśli więc są Państwo naprawdę zainteresowni nauką zawodu jako projektant paznokci to znajdą Państwo na naszej stronie internetowej różnego rodzaju instrukcje i informacje, które będą Państwu w tym bardzo przydatne. Oferujemy Państwu na przykład porady i wskazówki na temat modelowania paznokci metodą żelową UV lub instrukcje maodelowania paznokci metodą akrylową. Ponieważ również w dziedzinie modelowania paznokci praktyka czyni mistrza – oferujemy Państwu tutaj rękę do trenowania – na której mogą Państwo wypróbowywać różnego rodzaju techniki modelowania paznokci. Ponieważ czubki paznokci należy od czasu do czasu wymineniać oferujemy tu Państwu również zapasowe czubki paznokci.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i na pewno znajdą tu Państwo coś dla siebie - i do nauki zawodu projektanta paznokci. Życzymy Państwu powodzenia!


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€