Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety

Płacimy że jest nie tylko wygodne, ale bezpieczne

Proponujemy trzy metody płatności: przedpłatę, kartą kredytową lub za pośrednictwem systemu PayPal. Prosimy zapoznać się z różnymi warunkami tych opcji.

Przedpłata

W tym przypadku należy dokonać płatności z góry, a zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po tym, jak płatność zostanie przekazana na nasze konto i nasz system ją zarejestruje. Może to trwać jeden do dwóch dni roboczych od chwili otrzymania płatności.

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z przelewu bankowego, prosimy dopilnować, by poniższe informacje zostały w nim podane: Twój numer klienta i/lub numer zamówienia, gdyż ich brak może spowodować opóźnienie w procesie, na który nie mamy wpływu. W przypadku przelewów międzynarodowych należy podać kod IBAN i BIC - są one także ważne, by przelew mógł bez problemów trafić na nasze konto.

Karta kredytowa

Łatwe, proste i bezpieczne

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, wystarczy wpisać wymagane dane w szablonie płatności. Twoje zamówienie zostanie przekazane do naszego działu wysyłek natychmiast po tym, jak płatność zostanie zweryfikowana. W naszym sklepie można płacić tylko kartami VISA i MasterCard. Płatności te wymagają zastosowania procedury 3D Secure - więcej informacji na jej temat można otrzymać w swoim banku lub u wystawcy karty kredytowej.Twoje konto karty kredytowej nie zostanie obciążone do chwili wysyłki towaru.

PayPal

Płać sicherererer

Jeżeli posiadasz konto PayPal, możesz z niego skorzystać do elektronicznego przesłania płatności szybciej niż korzystając z przelewu bankowego. Twoje zamówienie zostanie przekazane do naszego działu wysyłek zaraz po odnotowaniu płatności przez nasz system.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€