Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Kosmetyki / Pielęgnacja Włosów

Pielęgnacja Włosów

Filter articles
Nasza oferta obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji włosów dokładne i delikatne. Szampon oczyszcza włosy i powinny być szczególnie łagodny do codziennego użytku. Przy wyborze produktu, należy rozważyć czy masz takie jak suche lub tłuste włosy, czy płatków skóry głowy i swędzenie, lub Jeśli Twój typ włosów jest normalne. Wszystkie szampony do włosów są naturalne roślinne ekstrakty stosowane które działają skutecznie. Pominięty jest używany na chemicznych środków konserwujących i zapachów chemicznych. Włosy Naturalne zapachy wyczarować świeży zapach. Upewnij się, że dobry grzebień - zwłaszcza, jeśli masz długie i kręcone włosy - myje. Należą one do dobrej Pielęgnacja, jak również leczenie włosów, która zapewnia bogaty wilgoci i składników odżywczych i powinno odbywać się w zależności od obciążenia na bieżąco. Również właściwego obchodzenia się z włosów, Pielęgnacja włosów dokładne i delikatne. Zbyt wiele chemicznych ładuje, np. przez wspólne barwienia lub Wybielanie włosów lub trwałej ondulacji, może uszkodzić włosy mocne. Tutaj szczególnie ważne jest wysokiej jakości i naturalnej pielęgnacji.

Więc należy unikać do blondieren włosy po koloryzacji lub trwałej ondulacji. W najgorszym przypadku może włosy tak zniszczone, że pomaga tylko parę nożyczek lub one zerwać. Zezwalaj na włosach do następnego zabiegu trochę czasu i w międzyczasie utrzymać je z naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Jeśli masz tłuste włosy, należy używać gorącej wody do mycia. Spłukać włosy ciepłą wodą tylko. Jeśli masz suche włosy, upewnij się, że suszarki nie jest zbyt gorąco, ponieważ ciepło może przyczynić się do dalszego wysuszenia. Również w stylizacji fryzury, wybór prawa, produkty do stylizacji jest ważne, aby uzyskać zdrowe i piękne włosy. Zobacz też wszystko co potrzebne do stylizacji naturalne w ofercie pielęgnacji włosów naturalnych kosmetyków. Twoje włosy będzie dziękuję!

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€