Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Tipsy / Tipsy Airbrush

Tipsy Airbrush

Filter articles

Ten kto po raz pierwszy interesuje się tematem sztucznych paznokci będzie zaskoczony ogromną ilością możliwości ich modelowania. Istnieją różne rozmiary tipsów – czyli tak zwanej formy podstawowej sztucznych paznokci - i istnieje wiele sposobów ich modelowania. Sztuczne paznokcie można ozdobić różnymi wzorami lub po prostu pomalować lakierem do paznokci – wybór należy do Państwa. Mogą Państwo wybierać według własnych upodobań i preferencji lub w zależności od okoliczności na jaką je Państwo przygotowują.
Tutaj na tej stronie znajdą Państwo różne formy tipsów, takich jak n.p. sztuczne paznokcie typu French, tipsy A lub B. Oferujemy Państwu oczywiście też duże ilości tipsów, jak n.p. pudełko o zawartości 100 lub 500 tipsów. Dzięki temu każdy może znaleźć pasujące do niego sztucze paznokcie. Należy zastanowić się dokładnie w jaki sposób chcą Państwo następnie te paznokcie wymodelować, ponieważ istnieją również bardzo indywidualne tipsy typu Nailart Airbrush. Pomocne w tym momencie jest pewne doświadczenie, dzięki któremu łatwiej jest zdecydować się na odpowiedni produkt. Dla osób bez doświadczenia jest trudniej znaleźć odpowiednie do swoich potrzeb tipsy. Oferowane przez nas tipsy są bardzo dobrej jakości, są one na poziomie tipsów oferowanych w profesjonalnym salonie stylizacji paznokci. Zadowolenie gwarantowane!


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€