Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Nail Art / Przekłuwanie i Kolczykowanie

Przekłuwanie i Kolczykowanie

Filter articles

Każdy z nas zna piercing, piercing na uszach, brwiach lub w pępku. Ale oprócz tych typowych miejsc na piercing, jest jeszcze jedno miejsce, które stało się bardzo interesujące na umieszczenie na nim tego typu ozdoby – szczególnie w ostatnim czasie. Tym miejscem są paznokcie. Piercing zakłada się tylko na paznokciach sztucznych, aby je w ten sposób ozdobić w bardziej ekstrawagancki sposób. W zależności od gustu wyróżnia się piercingi o najróżniejszych kolorach i wielkościach, n.p. w formie prostych obrączek lub piercing z małą ozdobną kulką. Ozdoby do paznokci – piercings - są zazwyczaj umieszczane nie we wszystkich paznokciach, ale tylko w jednym lub dwóch. Jedna ozdoba piercing na paznokciu na ogół w zupełności wystarcza aby zwrócić na siebie całą uwagę.
Tutaj, w naszej kategorii, znajdą Państwo popularną biżuterię do paznokci - piercing. Mogą tu Państwo nabyć n.p. obrączki do paznokci - piercing - lub ogromny wybór biżuterii w jasnym rondelku. Ten sam model jest do nabycia w kolorze ciemnym. Dzięki temu mogą Państwo wybierać pomiędzy różnymi kolorami, pasującymi do nastroju i na pewno znajdą tu Państwo biżuterię na każdą okazję i każdy nastrój.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€