Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Sprzęt Elektryczny / Lampy UV i Lampa LED CCFL
Z Lampa UV z NAIL-EON zarządza idealne miejsce modelu w domu
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Po wypielęgnowane paznokcie naturalne, Sztuczne paznokcie mają przyklejone i złożony, muszą mieć również pewne trwałości. Wielu paznokci salony, ale także wiele kobiet w domu sobie model paznokcie, wyciągając wariant żelu. Metoda ta wymaga jednak specjalne lampy UV. Lampa UV do paznokci-EON w biały lub srebrny, nadaje się dla profesjonalnych nail design w własnych czterech ścianach. Wybranie urządzenia odblaskowe oprawy wewnętrzne i dublowanych przedłużenia mocująca dla jednego z tych ekskluzywnych paznokci salon, które również zastąpić, możesz zrobić to dobry wybór. Ta Lampa UV, ze wymiary 230 mm x 250 mm x 105 mm (W x L x H), również włączone zegar, można indywidualnie ustawić do 30 minut, 120 i 180 sekund. Dokładnie odpowiedniego urządzenia dla domu nail Studio, który jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości europejskich. Tanie lampy UV, w tym 4 pas światła, może być łatwo zamówienie w naszym sklepie internetowym i dostać wysłane DHL. Mamy 4 oferowane w tygodniu powrót polityki, jak również 3 lata gwarancji na urządzenie. Gwarancja jest ograniczona tylko do urządzenie UV, ale nie na żarówki. Decydować o trwale piękne, stabilne i silne paznokcie otrzymasz urządzenie i w poprzez dobrze utwardzonego żelu.

Uszczelnienie
+
instrukcje
+
Po zastosowaniu żelu jest ręka Gdy urządzenie jest włączone we wnętrzu. W zależności od danego Czas, żel utwardza się.
Światło UV utwardzania jednostki nie działa.
Włącz światła UV utwardzania jednostki, jeśli wcześniej są przekonani, że UV były poprawnie umieszczone rury. Proszę sprawdzić, czy światło utwardzania jednostki do działającego gniazdka jest podłączony. Jeśli na przykład tylko 2 rury pracy UV, zazwyczaj jest to przypadek że inne rury 2 nie jest odpowiednio zmienione. Proszę nacisnąć to aż mocno do gniazda. Jeśli rury wtedy nadal nie działa i postępujesz zgodnie z instrukcjami, lub urządzenie od samego początku jest nie do przyjęcia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.
Lampy UV migotania lub nie pasuje.
Upewnij się, że używasz poprawne rury dla światła UV utwardzania jednostki. Ponieważ istnieją różne modele na rynku. Jest to wspólne, że rury migotać krótko po włączeniu światłoutwardzalny jednostki. Ponadto można również że rury są noszone i pochodni. Jeśli jeden lub dwóch rur migotać, jest prawdopodobne, że rury są noszone i trzeba wymienić.
Opinie
+
Oceny łączne
4.76
Przegląd
5
20
4
6
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€