Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żele Jednofazowe

Żele Jednofazowe

Filter articles

Kto chce w sposób szybki i pewny wymodelować sztuczne paznokcie - ten nie obędzie się bez zastosowania różnego rodzaju żeli fazowych UV Naildesign. Żele te samoczynnie się wygładzają (efekt miodowy). Rozróżnia się tutaj pomiędzy żelem UV 1- i 2-fazowym. Żele te są dostępne zarówno w formie średnio-lepkiej jak i gęstej i znajdują się na najwyższym poziomie badań w tej dziedzinie. Ważną rolę odgrywa tutaj dziedzina fizyki i chemii – ponieważ mamy tu do czynienia z polimerami. W ten sposób nauka stanowi nawet część produkcji sztucznych paznokci, co dla wielu z Państwa jest na pewno dużą nowością. W produkcji paznokci ważną rolę odgrywają bowiem najnowsze wyniki badań z dziedziny polimerów, w ten sposób nasze produkty są zawsze najwyższej jakości i doskonałe w użyciu, tak aby spełniły każde Państwa życzenie.

Żele fazowe dostępne na naszej stronie internetowej są wysokiej jakości i odpowiadają europejskim wytycznym ustanowionym dla tego typu produktów kosmetycznych. Dlatego właśnie wielu profesjonalistów ze studia stylizacji paznokci kupuje właśnie nasze produkty. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą gamą produktów i skorzystania z pozytywnego działania żeli fazowych również do użytku domowego. Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia naszych producentów dla pięknego wyglądu Państwa paznokci!


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€