Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żel Francuski

Żel Francuski

Filter articles

Mimo tego, że modelowanie paznokci metodą typu French jest już stosunkowo stare to paznokcie French cieszą się nadal ogromną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ przy niewielkim wysiłu osiąga się doskonały efekt końcowy. Po zastosowaniu tej metody paznokcie wyglądają na bardzo zadbane i pasują na każdą okazję. Wygląd French jest modny nie tylko w przypadku paznokci naturalnych, które za pomocą na przykład sztyftu do manicure typu French lub odpowiedniego zestawu lakierów nabierają cudownego wyglądu. Modelowanie paznokci metodą French stosuje się przede wszystkim do paznokci sztucznych. Dzięki niej bowiem mamy możliwość stylizować paznokcie w sposób, który pasuje do każdej okazji. Manicure French pasuje zarówno na imprezę jak i również do pracy i do noszenia w czasie wolnym od pracy. Kolejną zaletą tego typu modelowania paznokci jet to, że pasuje on do każdego rodzaju ubrania. Jeśli pomalujemy paznokcie na przykład na jakiś wybrany kolor to mamy czasami problem z dopasowaniem ich do koloru naszego ubrania. Jeśli lakier ten jest bardzo trwały to wybór pasującego do niego stroju stanie się jeszcze trudniejszy. Problem ten znika gdy zastosujemy do paznokci prostą białą kreskę – czyli manicure typu French.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową i wyszukania odpowiedniego dla Państwa produktu – żelu Naildesign UV-French, z pomocą którego będą Państwo mogli również w warunkach domowych wymodelwać paznokcie zgodnie ze swoim życzeniem.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€