Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żele Soak Off

Żele Soak Off

Filter articles

Nazwa żele Soak Off Gel oznacza specjalne żele, dzięki którym można ograniczyć piłowanie paznokci, które jest niezbędne podczas modelowania sztucznych paznokci, do minimum. W niektórych przypadkach opiłowywanie paznokci nie jest już konieczne. Istnieją specjalne środki rozpuszczające Soak Off, dzięki którym można rozpuścić żel w paznokciach żelowych. Dzięki temu nie potrzeba już ich opiłowywać. W przypadku innych żeli jest to niemożliwe. Poprzez opiłowywanie paznokci czeka nas nie tylko dużo pracy ale i również inny niemiły tego efekt: prawdziwy paznokcieć znajdujący się pod spodem zostaje uszkodzony na jego powierzchni, co po pierwsze nie tylko brzydko wygląda ale i również nie jest dobre dla paznokcia naturalnego. Żele Soak Off Gels samoczynnie się wygładzają i można je bez problemu użyć również w domu. Żel ten do doskonały produkt do życia również dla profesjonalistów ponieważ jest on bardzo elastyczny i nie łamie się. W tym właśnie punkcie różni on się od normalnego żelu, używanego do modelowania paznokci.
Na naszych stronach znajdą Państwo wyżej opisane środki rozpuszczające Soak Off Gel Löser jak i Soak Off Nail Soakers. Mogą Państwo u nas nabyć również żele kolorowe. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i jesteśmy pewni, że znajdą Państwo u nas poszukiwany przez Państwa produkt, najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€