Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żele Kolorowy
Żele Kolorowy Żele Kolorowy Znajdź swój Żele Kolorowy pośród 571 różnorodnych kolorów Twój ulubiony kolor

Żele Kolorowy

Kolorowe żele Naildesign do paznokci, które można znaleźć na tej stronie, odpowiadają najwyższym standardom. Nic więc dziwnego, że kupują u nas nie tylko osoby zajmujące się modelowaniem sztucznych paznokci w domu ale i również profesjonaliści zjmujący się modelowaniem paznokci w studiu stylizacji paznokci. Produkty te są wprawdzie różne ale wszystkie znajdują się na najwyższym poziomie badań w tej dziedzinie. Producenci uwzględniają bowiem zawsze najnowsze wyniki badań w dziedzinie polimerów. Poza tym zapewnienie dobrej jakości produktów jest związane z europejskimi normami, które odnoszą się właśnie do takich produktów kosmetycznych jak na przykład sztuczne paznokcie.
W tej kategorii znajdą Państwo na naszej stronie internetowej najróżniejsze kolorowe żele, dzięki którym modelowanie paznokci staje się prawdziwą przyjemnością. Znajdą Państwo tutaj również kolorowy żel typu 4D Naildesign w opakowaniu o wielkości pięciu mililitrów. Mogą tu Państwo wybierać pomiędzy różnymi kolorami i dzięki temu Państwa paznokcie będą zawsze odpowiednio dopasowane do wybranej okazji. Jeśli przygotowują się Państwo na szaloną imprezę to polecamy Państwu neonowe kolory do paznokci. Czy może chodzi o przygotowanie do codziennej pracy, którą chcą Państwo upiększyć poprzez zastosowanie sztucznych paznokci? Wtedy proponujemy Państwu zastosować bardziej stonowane kolory, na przykład kolory pastelowe lub prosty wygląd, który wygląda bardzo naturalnie.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€