Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zalety Top ceny
Darmowy artykuł etykiety
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Zestawy do Paznokci / Zestaw Próbki

Zestaw Próbki

Tendencja do nakładania sztucznych paznokci jest ciągle bardzo duża, po części nie ze względu na efekt estetyczny ponieważ paznokcie mają służyć również do celów praktycznych. Jeśli na przykład paznokcie naturalne są z jakiegoś powodu bardzo krótkie to dzięki sztucznym poznokciom z żelu lub akrylu będą Państwo mogli mieć długie i zadbane paznokcie, a paznokcie naturalne znajdujące się pod spodem mogą spokojnie rosnąć. Sztuczne paznokcie to nie tylko praktyczne wyjście dla celów bieżącego upiększania rąk.
Nałożenie sztucznych paznokci w taki sposób, aby wyglądały one jak prawdziwe i były profesjonalnie nałożone - to nie jest takie łatwe. Dlatego właśnie warto spróbować najpierw z pomocą wzorów do nakładania na paznokcie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo zestaw akrylowy jako model do użycia w domu, dzięki temu więc można w spokoju przetestować czy sobie z tym sami poradzimy. Naszą ofertę kierujemy oczywiście nie tylko dla użytkowników pracujących w domu ale także dla profesjonalnego studia pielęgnacji paznokci. Jeśli chcą Państwo więc wypróbować nowy produkt to polecamy Państwu wypróbowanie go najpierw za pomocą wzorów. Jeśli będą Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas produktów to na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele innych produktów, odpowiednich do zastosowania zarówno w domu jak i w profesjonalnym studiu pielęgnacji paznokci.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 40 €
5€